Sportem ke zdraví a spoustě odměn

Sportem ke zdraví a spoustě odměn

Připojte se do našeho týmu na Strava.com.
Zapojte se do výzev a každý měsíc získávejte odměny. 

CBD Pharma Team

Sport a pohyb jsou nejlepším způsobem, jak být dlouhodobě zdravý. Kromě fyzičky se zlepšuje i nálada, psychika a celkový stav organismu. Proto chceme podpořit vaše úsilí překonávat vlastí hranice a zakládáme klub na Strava.com

V týmu máme také několik profi sportovců. Můžete tak srovnávat své výkony s profíky. Najdete u nás D2Mont team, který patří mezi českou cyklistickou špičku, ultra běžce Tituse Ablorha, mistry světa v skijoringu a další reprezentanty. Zjistěte, jak trénují, jak se připravují a jestli s nimi zvládnete držet krok

Co je Strava?

Pokud ještě neznáte aplikaci Strava, tak zpozorněte. Strava je nejoblíbenější aplikace pro zaznamenávání sportovního výkonu. Můžete poměřovat svůj výkon s přáteli, vidíte své statistiky, plníte různé výzvy a celkově máte lepší přehled o své fyzičce. Jednoduše se ovládá, nabízí propojení s chytrými hodinkami a hlavně, je zdarma.

Běh, cyklo, canicross…

Připojte se do našeho klubu CBD Pharma, vyberte si z různých sportovních kategorií tu svou a soutěžte s ostatními o umístění. Každý měsíc vybereme vítěze, který obdrží výhru a nekonečnou slávu. 

Nebo splňte některou z našich výzev a získejte odměnu.

Výzvy a odměny

Pravidelně vás budeme informovat o nových závodech a výzvách, které můžete pokořit. Každý měsíc navíc vítěz v dané kategorii získá jednu z mnoha odměn.

Veškeré aktuality najdete u nás ve stories a na naší stránce Stravy.


Okomentovat

Pamatujte, komentáře musí být před zveřejněním schváleny